80 mensen - 4 locaties - 4 afdelingen - Eén team!

Het BIP Elneo team


Yoann Levergeois Elneo France

Tony Lippens

Sales Manager Instrumentation

  tony.lippens@elneo.com 

   +32 (0)474 94 95 60



Yoann Levergeois Elneo France

Paul Vercammen

Sales Engineer Instrumentation

  paul.vercammen@elneo.com

   +32 (0)474 94 95 61



Yoann Levergeois Elneo France

Bert  Vanpée

Sales Engineer Instrumentation

  bert.vanpee@elneo.com

   +32 (0)471 92 27 03



Yoann Levergeois Elneo France

Luc Tessens

Inside Sales

  luc.tessens@elneo.com 

   +32 (0)14 25 75 59



Jérémie Touahri Elneo France

Koen Pauwels

Inside Sales

  koen.pauwels@elneo.com

   +32 (0)14 25 75 58

Jérémie Touahri Elneo France

Emma Meuris

Inside Sales

  emma.meuris@elneo.com

   +32 (0)14 25 75 52

 Laetitia Kuta Elneo France

Hilde Peelaers

Administratie & Boekhouding

  hilde.peelaers@elneo.com

   +32 (0)14 25 75 53

Isabel Pato Elneo France

Anke Van Rompaey  

Administratie

  anke.vanrompaey@elneo.com

   +32 (0)14 25 75 54

Isabel Pato Elneo France

Tom Claes

Magazijn

  tom.claes@elneo.com

   +32 (0)14 25 75 54

Hebt u een project ? Laten we er over praten!